top of page
Laboratoř
Lifbee LabSpace.png

Pripravujeme

Lifbee LabSpace bude co-workingové laboratórium, ktoré poskytne infraštruktúru pre inovatívne biotech nápady v early-stage, ktoré potrebujú svoj priestor pre realizáciu proof-of-concept alebo prototypu za dostupné ceny v inšpiratívnom prostredí.

Momentálne je projekt v prípravnej fáze a plánujeme ho otvoriť v nasledujúcich mesiacoch.

Dostupnosť

Lifbee LabSpace kombinuje dostupné ceny so špičkovou infraštruktúrou s flexibilným prístupom k potrebám jednotlivých tímov.

Priamo v Bratislave

Lifbee LabSpace je lokalizovaný v srdci Stredoeurópskeho regiónu, priamo v Bratislave - centre Danube Valley. Výhodná poloha trojuholníku Bratislava-Viedeň-Brno umožňuje ideálne podmienky pre ďalšie spolupráce.

Wet Lab

U nás nájdete zariadený wet-lab s vlastným pracovným stolom pre potenciálne 6-10 startupových tímov alebo projektov a ich co-workerov. Dobrá káva a miestnosť na porady v cene.

Rozvojové programy

Popri výskume a vývoji sa môžeš zúčastniť nášho akceleračného programu, kde získaš potrebnú investíciu na pokrytie nákladov na labák a rozbeh svojho projektu. Tento program pripravujeme.

Biotech komunita

V rámci co-work labu budeš súčasťou skvelej Lifbee komunity, ktorá sa zaoberá inováciami a podnikaním v biotechnológiách. Pri dobrej káve spoločne vyriešite nejeden problém.

Aj pre začínajúce tímy

Prihlásiť sa môžu tímy v idea-stage, ktoré potrebujú otestovať proof-of-concept, alebo už hotové startupy a spoločnosti, ktoré hľadajú ideálne podmienky pre výskum a vývoj svojho vedeckého produktu alebo služby.

Čo bude obsahovať laboratórium?

  • Pracovné laboratórne stoly pre 6-10 tímov

  • Základné vybavenie pre Wet Lab 

  • Biosafety level 2

  • Spoločná miestnosť na porady

Prečo si vybrať Lifbee Biospace?

Objavili ste zaujímavú technológiu, nápad, alebo príležitosť, ale chýba vám vlastný labák?

Ako inovátor, alebo inovačný tím sa potrebujete so svojím biotechnologickým nápadom, čo najrýchlejšie hýbať dopredu, pri čo najmenšom rozpočte. 

 

Prístup k laboratórnym priestorom pre mladé inovatívne tímy je dnes spojený s množstvom prekážok - cena, nedostatok kapacít, alebo inštitucionálne obmedzenia. Tieto výzvy si naplno uvedomujeme.

Lifbee LabSpace tieto prekážky plánuje odstrániť. So svojim výskumom a vývojom budete vedieť začať hneď od prvého dňa a s plnou kontrolou nad procesom.

Mám predbežný záujem o Lab

Hľadáte laboratórne priestory (Wet Lab) pre svoj projekt?

Dajte nám o sebe vedieť a zaistite si prednostné miesto v našom co-work Labe.

Mali by ste záujem zúčastniť sa so svojim tímom aj podporného rozvojového programu pre vaše podnikanie v biotechnológiách?
Ďakujeme za odoslanie. V blízkej dobe sa Vám ozveme. :)
bottom of page