top of page

BioInnovation Award - Finále Lifbee Academy 22/23

V piatok 10. februára organizujeme v poradí už tretie Finále Lifbee Academy. Naše účastnícke tímy odprezentujú svojich 7 biotech nápadov pre odborníkmi a celou komunitou. Prídu ich podporiť vedci, podnikatelia, investori a ľudia z inovačnej komunity. Celé podujatie môžete sledovať cez živé vysielanie a zahlasovať za svoj obľúbený tím.

Finále Lifbee Academy 21/22, foto: Samuel Sedliak

Sledujte naživo celovečerné podujatie, ktoré začína v piatok 10.2. o 18:00. Dozviete sa ako biológia dokáže zlepšiť náš svet a priniesť nové príležitosti.

23 mladých vedcov, podnikavcov a inovátorov prijalo 2 výzvy a počas 4 mesiacov vymyslelo 7 biznis nápadov, prostredníctvom ktorých ukazujú obrovský potenciál nových biotechnológií pre oblasť environmentálnej udržateľnosti a v oblasti ľudského zdravia.


Zaujíma vás veda, technológie, inovácie, udržateľnosť a ľudské zdravie?

Sledujte živé vysielanie Finále Lifbee Academy z pohodlia svojej obývačky, inšpirujte sa novými technológiami a podporte tímy svojim hlasom v hlasovaní o najsympatickejší tím a nápad.


Víťazné tímy Enviro a Medtech Labu získajú dokopy až 10 000€

V diskusii získajú spätnú väzbu a pohľad na ich projekty od 6 odborníkov v zastúpení:

MedTech Lab Lifbee

Alexander Feťkovský - riaditeľ úspešnej globálnej zmluvnej výskumnej spoločnosti SanaClis

Ladislav Nižník - ERP Chapter lead a člen Leadership teamu Inovačného centra spoločnosti Takeda

Liliana Unachukwu - Co-Founder & Managing Partner konzultančnej spoločnosti Pipette&Chart


Enviro Lab Lifbee

Katarína Kretter - riaditeľka oddelenia komunikácie v najväčšej organizácii zodpovednosti výrobcov ENVI - PAK pôsobiacej v oblasti životného prostredia a udržateľnosti

Peter Dendis - sériový podnikateľ a súčasný partner v spoločnosti Bosenburg zameranej na správu fondov investujúcich do kryptomien

Michal Nešpor - partner v investičnej platforme Crowdberry a CB Investment Management, dcérskej spoločnosti Crowdberry, ktorá spravuje investičný fond


Registrácia na živé vysielanie je zadarmo. Zaregistrovať sa môžete TU.

Tímy sa venovali riešeniam v dvoch laboch: Enviro LAB s témou “Obmedzené zdroje zeme a ich znovuzrodenie” Medtech LAB s témou “DNA, mikrobióm a výživa ako cesta k personalizovanému zdraviu”


Na podujatí vystúpi ako keynote speaker Roman Lauš s témou "Jeho cesta inovátora".

Roman Lauš je podnikateľ, ktorý v roku 2020 založil Mewery, prvý európsky startup, ktorý vyvíja kultivované bravčové mäso na báze mikrorias s potenciálom zmeniť to, ako sa ľudstvo stravuje. Okrem toho vybudoval a spoluzaložil viacero spoločností: Global DTP, Global E-learning, Home Institute. Investoval aj do niekoľkých startupov. Bol zakladajúcim členom a programovým riaditeľom Future Port Prague, najväčšieho medzinárodného futuristického podujatia v srdci Európy. Študoval aj exponenciálne technológie a organizácie v USA.


Oficiálny program 18:00 - Slávnostné otvorenie 18:30 - Prezentácie tímov MedTech Labu 19:15 - Krátka prestávka 19:25 - Prezentácie tímov Enviro Labu 20:25 - Krátka prestávka 20:40 - Keynote Roman Lauš / Cesta inovátora 21:00 - Vyhodnotenie výsledkov a udelenie cien Lifbee Academy 22/2023


Spoznaj tímy, skvelé nápady, odborníkov a komunitu, s ktorou už 3 rok budujeme inovačné prostredie v oblasti biotechnológií v našom regióne.

Tešíme sa na teba.


ความคิดเห็น


bottom of page