top of page

Staňme sa spoločne lídrami zmeny a objavme nové príležitosti

Pridajte sa ako organizácia medzi našich partnerov a staňte sa spolu s nami lídrom v oblasti CSR a inovácií. 

 

V Lifbee vzniká množstvo príležitostí

Tie môžu mať podobu: 

  • pozitívneho impactu na našu spoločnosť a planétu

  • investičných príležitostí

  • projektov, ktoré prinesú inovácie do praxe

Biotechnológie budú formovať 21. storočie. Ponúkajú odpoveď na prakticky na 13 zo 16 cieľov udržateľného rozvoja, ktoré sme si ako globálna spoločnosť určili. Poďte s nami tvoriť tento región a inovačné prostredie, v ktorom sa výsledky výskum a vyvoja dostávajú na trh, aby mohli slúžiť dobrej veci.

biznis.png
mikroskop žltý (1).png
IMG_0825.jpg

Vytvárame hodnotný network ľudí z priemyslu, organizácii a univerzít, ktoré biznisovo prepájame a vytvárame príležitosti na spoluprácu a posilnenie inovačného ekosystému.

Pozitívne patterny pre podnikanie: 

Vytváranie dôvery medzi kľúčovými partnermi, objavovanie príležitostí na spoluprácu, možnosť testovať spoluprácu v malom, kontakt s výzvami a budúcimi technológiami pre strategický horizont 2025 - 2050, inšpirácia “out of the box”, kontakt s mladým talentom, tvorba odborných klastrov.  

Vytvárame príležitosti pre pre-seed a seed investorov. Máme hlbokým vhľad do biznis potenciálu projektov a do akcieschopnosti, tímového ducha a kompetencie tímov vznikajúcich v Lifbee Academy. Vieme odporučiť a postaviť sa za tímy a nápady, do ktorých sa oplatí investovať. Systematicky podporujeme vybrané tímy a znižujeme tak riziko investície.

Pozitívne patterny pre podnikanie: 

Vytváranie dôvery medzi kľúčovými partnermi, networking v rámci portfólia investorov a portfólia tímov, metodické sledovanie dosahovania milestones a traction tímov, knowledge based rozhodovanie a manažment rizík, overená metodika tvorby interdisciplinárnych tímov a inkubácie.

DSC03096.jpg

Postupne vypĺňame diery v ekosystéme s cieľom, aby sa stal rozvoj nových R&D firiem bežnou realitou. Sadíme semienka v podobe tvorby nových startupových tímov s cieľom naštartovať efekt snehovej gule.

Pozitívne patterny pre podnikanie:

Budovanie infraštruktúry na základe hĺbkového insightu do potrieb stakeholderov na trhu, stavanie udržateľných systémov zdola prostredníctvom iterácie priamo na trhu, integrácia nadväzujúcich prvkov do jedného funkčného systému, tvorba efektívnych frameworkov štandardov a pravidiel, znižovanie transakčných nákladov

Hľadáme priemyselných partnerov, ktorí chcú ukázať líderstvo a svoj inovačný potenciál, partnerov ktorí chcú investovať do inovatívnych vedeckých projektov, alebo aktívne formovať našu spoločnosť a planétu skrze pozitívny impact.

Ak máte chuť spoločne s nami tvoriť inovácie, tak sa neváhajte pripojiť a podporte Lifbee.

DSC03219.jpg
bottom of page