top of page

Prihlás sa do Lifbee Academy

Who Are We

Tešíme sa na tvoju prihlášku

Program Lifbee Academy je rozdelený na intenzívnu vzdelávaciu časť a následne aplikáciu získaných poznatkov priamo do praxe v inovačnom inkubátore. Program prebieha 2x do týždňa vo večerných hodinách online - vieš sa pripojiť pohodlne odkiaľkoľvek. Chceme ťa spoznať aj osobne, preto sa 1x do mesiaca stretávame v Bratislave. Osobné stretnutie sa konajú väčšinou v sobotu, aby si stihol/la pricestovať odkiaľkoľvek. Program je navrhnutý tak, že ho vieš absolvovať jednoducho popri vysokej škole ale aj práci alebo materstve. Prihlasovanie do 4. ročníka je ukončené. Ďalší ročník začíname v júni 2024. Prihlás sa čím skôr, pretože vždy prijímame iba obmedzený počet účastníkov.

Vyplnenie prihlášky ti nezaberie viac ako 15 minút.

Tvoj aktuálny status

Program Lifbee Academy prebieha počas týždňa online formou. Sobotné celodňové stretnutia uskutočňujeme 1x za mesiac pri osobnom stretnutí v Bratislave. Nie je však nevyhnutné, aby všetci účastníci boli fyzicky prítomní, pokiaľ im to vzdialenosť alebo iná životná situácia neumožní vedia sa k nám pripojiť online.

Môžem sa zúčastniť programu
Máš preferenciu výberu Labu pri práci na projekte?
Úroveň anglického jazyka
Aké sú tvoje budúce kariérne ambície a plány?

Kliknutím na tlačidlo odoslať súhlasíš so spracovaním tvojich osobných údajov. Celé znenie o spracovaní osobných údajov nájdeš na  http://www.lifbee.com/gdpr

Ďakujeme za tvoju prihlášku. Prosím zkontroluj si, či ti prišiel potvrdzujúci e-mail. Ak nie, môžeš ho nájsť v spame, v opačnom prípade nás prosím kontaktuj. :)

bottom of page