top of page

Podnikateľský mindset vo vede ⎸Diskusia s absolventmi Lifbee Academy

Ako môžem rozvíjať podnikateľské zručnosti, ak som vedec a študent alebo mladý profesionál? Čo mi môže dať skúsenosť s procesom podnikania vo vede do mojej budúcej kariéry a života?

Vo štvrtok 21.4. o 18:30 v priestoroch Coworku Nová Cvernovka sme si pre teba pripravili diskusiu na tému podnikateľský mindset vo vede, ktorý ponúka iný pohľad na získavanie skúsenosti pre tvoju budúcu kariéru.


Budeme diskutovať s absolventmi biotechnologického vzdelávacieho programu so zameraním na spoločensky zodpovedné podnikanie, ktorí si prešli procesom skladania nápadu, prieskumu trhu, vedeckých teórií, až po prezentovanie pred investormi a riaditeľmi úspešných firiem.


Zvyčajne počúvame rady o rozbiehaní biznisu a biznis skúsenostiach od úspešných riaditeľov/riaditeliek firiem s dlhoročnými skúsenosťami. Ale ako tieto výzvy vnímajú študenti a absolventi? Ako vnímajú prepojenie zručností z rôznych odborov oni, a čo znamená pre nich podnikateľský mindset?

V tejto diskusii sa pre zmenu budeme pýtať študentov univerzít, Ph.D. študentov, a pracujúcich, ktorí úspešne pokračujú so svojím nápadom, ktorý rozbehli v Lifbee Academy, a chcú ho priniesť na trh.


Opýtame sa ich aj na:

  • Prečo sa prihlásili do Lifbee Academy

  • Aká bola ich cesta k aktuálnemu produktu z pohľadu vedeckého a biznisového riešenia

  • Aké skills sú podľa nich dôležité pre budúceho podnikateľa

  • Čo u nich vzbudilo podnikateľský mindset

  • Aké to bolo prezentovať svoj projekt pred úspešnými CEOs firiem a dostať od nich kritický feedback

  • Aké sú ich plány do budúcna


Zabezpeč si miesto a registruj sa na event zadarmo TU.


Okrem diskusie nás na tomto osobnom podujatí čaká: Predstavenie Lifbee Academy a Q&A so zakladateľmi Simonou Veselou a Matejom Heldom, kde budeš mať možnosť zistiť všetko o Lifbee Academy a jeho fungovaní.

Skvelý networking, kde máš možnosť spoznať nových ľudí a pokecať o možnostiach rozvoja nielen v biotech komunite.


Tešime sa na Teba!


O organizátorovi: Lifbee Academy je vzdelávací program spojený s inovačným inkubátorom, ktorý prináša unikátnu skúsenosť pre mladých ľudí z oblasti vedy, biznisu, IT alebo dizajnu. V Lifbee Academy spájame témy podnikania a biotechnológií, ktoré aplikujeme na oblasť ľudského zdravia a environmentálnych výziev. __________________________

Prihlás sa do unikátneho vzdelávacieho programu Lifbee Academy na www.lifbee.com/lifbee-academy a pošli svoju prihlášku už dnes!


Comments


bottom of page