žltá š.png

Spoločne tvoríme inovácie 

Lifbee je platforma koncentrujúca talenty zo všetkých univerzít a mladých profesionálov z rôznych odborov. Rozvíjaj sa v oblasti sociálne zodpovedného podnikania, využi biotechnológie, zlepši tento svet a otvor sa budúcim príležitostiam.   

 

Príď sa k nám naučiť ako sa stať inovátorom a tvoriť nápady na riešenie výziev v oblasti ľudského zdravia a environmentálnej udržateľnosti.


Ak ste organizácia, zapojte sa do vysoko hodnotného networku inovátorov, priemyselných spoločností, organizácií a univerzitných partnerov. Tvorte s nami zmysluplné spolupráce pri vyvíjaní aktivít na podporu inovačného ekosystému.

stvorec na tranku lavo.png
zelený tmavý.png

Posledná šanca

prihlásiť sa

Lifbee Academy

Vzdelávací program zameraný na biotechnológie, sociálne zodpovedné podnikanie, environmentálnu udržateľnosť a témy ľudského zdravia.

Či už si študent, absolvent, alebo mladý profesionál z ktoréhokoľvek odboru, tak máš možnosť získať unikátnu skúsenosť a skill, ktoré sú na trhu práce vysoko cenené. Je ním schopnosť intedisciplinárnej spolupráce. Prihlás sa do programu a objav nové príležitosti!

Súčasťou programu je integrovaný inovačný inkubátor, v ktorom vznikajú nápady a interdisciplinárne tímy. 

Radi by ste sa ako spoločnosť stali partnerom a súčasťou platformy Lifbee?

Prepájame kľúčových stakeholderov - začínajúce startupy, priemyselných partnerov, odborníkov z oblastí enviro a medtech, univerzity a vedecké skupiny.

Pridajte sa! Staňte sa ako organizácia lídrom v oblasti CSR a inovácií. Podporte projekty s potenciálom rozsiahleho impactu, využite nové investičné príležitosti, alebo objavte nových zaujímavých partnerov, ktorí majú záujem aktívne rozvíjať náš región.

Aktívne pracujeme na tom, aby v našom regióne vznikli inovačné klastre urýchľujúce vznik nových technológií a ich aplikáciu do priemyslu a na trh. 

biznis.png

Odporúčajú nás

untitled-105.jpg

"Z pohľadu firmy SanaClis a aj môjho, bolo pre nás podporiť Lifbee Academy samozrejmosť.

Vidieť mladú generáciu, ktorá sa nebojí vyjsť zo svojej komfortnej zóny a robiť na sebe je úžasné a obohacujúce.

Uvidíme, či niečo z projektov sa podarí premeniť na skutočnosť. Držíme palce a radi ich budeme podporovať aj do budúcna."

Alexander Feťkovský

CEO SanaClis

IMG_0691.jpg

Buď súčasťou zmeny a
podpor nás